Česky English Deutsch

WPC terasy WOODPLASTIC

1 (3).jpg

 

Jsme certifikovaná montážní firma českého výrobce prémiových WPC terasa WOODPLASTIC.

 

 

KOMPLETNÍ SORTIMENT TERAS NAJDETE NA OFICIÁLNÍM WEBU ZDE: 

woodplastic.jpg 

 

 


PROČ SI VYBRAT TERASY WOODPLASTIC TERAFEST®

MINIMÁLNÍ ÚDRŽBA ■ Základem všech výrobků TERAFEST® jsou odolné stálobarevné materiály, které si zachovávají původní barvu a vlastnosti po celou dobu své životnosti. S produkty TERAFEST® se nikdy nebudete muset starat o natírání, voskování či olejování, což vám ušetří čas i peníze.

BEZPEČNOST ■ Naše terasová prkna mají protiskluzový povrch a nikdy netvoří třísky. TERAFEST® se nedrolí, nekroutí ani neláme. Terasy díky tomu poskytují nejvyšší úroveň bezpečnosti pro vás a vaše děti.

ZÁRUKA AŽ 25 LET ■ Výrobky TERAFEST® odolávají dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Jsou minimálně nasákavé a rezistentní vůči bazénové chemii i slané vodě. Prkna jsou vysoce odolná vůči plísním i hnilobě. Svým produktům věříme natolik, že na ně poskytujeme záruku až 25 let.

EKOLOGIE ■ Podporujeme udržitelné hospodaření lesů a jsme hrdí na to, že jsme držiteli certifikátu PEFC. V žádné fázi výrobního procesu nepoužíváme zdraví škodlivé PVC, pouze čisté přírodní a panenské materiály. Všechny naše výrobky jsou ekologické a 100% recyklovatelné.

JEDINEČNÝ DESIGN ■ Terasová prkna TERAFEST® jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů, které je umožňují sladit s ostatními prvky v exteriéru. Vybírat lze jak z prken s výrazným designem, tak z těch, které osloví milovníky čistých linií a materiálů příjemných na dotyk.

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE ■ Prkna TERAFEST® vyrábíme v České republice z těch nejkvalitnějších materiálů. Využíváme přitom patentovanou technologii od americké společnosti Strandex, která má více než 30 let zkušeností na mezinárodním trhu.

ODBORNÁ MONTÁŽ ■ Naše společnost disponuje vyškoleným a certifikovaným týmem techniků a montážníků. Zajišťujeme poradenství, prodej a odbornou instalaci na míru i následný servis.

 

Untitled 1.jpg

 

Více informací tel: 606622194 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.