Snížili jsme ceny všech sériově vyráběných plastových výrobků o 10%
Česky English Deutsch

Uchovávání dešťovky šetří přírodu i peněženku

Už naši dědečkové věděli, jak je zalévání dešťovou vodou pro zahradu přínosné. Před nějakou dobou se k tomu přidala myšlenka dešťovou vodu využívat i jinak a vzniklo dokonalé spojení přírodních zdrojů se zahradou a domácností. Dešťovou vodu můžete použít v domácnostech na splachování toalety, nebo jako pomocníka při úklidu, mytí aut, či praní prádla. Ekoplast vyrábí nádrže na dešťovou vodu různých rozměrů, hlavní myšlenkou je především úspora pitné vody.

Jednoduché řešení přináší velkou úsporu

Představte si, kolik vody se spotřebuje při obyčejném spláchnutí toalety, nebo napuštění pračky. Proč na tyto úkony plýtváme pitnou vodu? Pokud nám voda vyloženě „prší zadarmo z nebe“, je škoda ji nevyužít. V naší jímce si dešťovku akumulujete a pak ji dle potřeby využíváte. Standardně je jímka opatřena poklopem. Pokud se bojíte, aby vám do jímky nespadly děti, nebo domácí mazlíčci, lze ještě na přání tento poklop opatřit zámkem, pro maximální bezpečí všech.

Rozměry, přeprava a osazení

Rozměrově vyrábíme jímky opravdu na přání zákazníka. U těch větších, zpravidla kolem 60 m3, je ovšem problémem přeprava. Řešením je výroba jímky přímo na místě u zákazníka. Jinak jsme schopni převážet jímky po celé ČR do velikosti cca 12 m3.

Nádrže na dešťovou vodu jsou určené pro osazení pod terén. Konstrukce je navržena jako samonosná. Lze ji tedy v místech bez vysoké hladiny spodní vody osadit pouze na předem připravenou základovou betonovou desku s rovinností 5 mm na 2 m a obsypat šterkopískem. V případě výskytu spodní vody je nutné jímku obetonovat alespoň do výšky hladiny spodní vody a stěny použít jako ztracené bednění. 

Je to na Vás moc informací a stále se neorientujete, co je pro Vás to nejlepší řešení? Kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.

využívání dešťové vody - recyklace

SCHÉMA
Využití dešťové vody - 2019 nové čerpadlo

Ke stažení:

logo_pdf.jpgCeník a produktový list.pdf 
logo_pdf.jpgCertifikát a prohlášení o shodě - nádrže na dešťovou vodu.pdf - na vyžádání

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.