Česky English Deutsch

Lamelové zakrytí bazénu

 

Untitled 7[2].jpg

 

české automatické bazénové rolety na zakázku

 


NEJŠIRŠÍ SORTIMENT LAMEL NA TRHU
Nabízíme čtyři profily v materiálovém provedení PVC a polykarbonát. Od standardních až po nejnáročnější atypické projekty jsou kryty SAFEPOOL 100% řešením pro každý bazén. Objevte naše materiály, systémy a barvy.


ÚSPORA NÁKLADŮ
Instalace automatického zakrytí bazénu značně snižuje odpařování vody, spotřebu energie pro vytápění a chemikálií pro úpravu vody. Vychutnejte si čistou vodu po delší dobu a bez námahy.


SOLÁRNÍ OHŘEV
Tradiční neprůhledné lamely udržují teplotu vody na stejné úrovni, zatímco solární lamely ji zvýší až o 5 ° C díky své černé spodní vrstvě, která zachycuje sluneční paprsky a přenáší teplo do bazénu.

 

Lamely typ 600

 

Standardní lamely typ 600, nejdéle vyráběné. Mají 4 samostatné komory (3 uzavřené), rozměr lamel je 60 x 14 mm. Materiál lamel je chráněn UV stabilizátorem. Dodáván v provedení PVC (white, grey, light blue, dark blue, sand, beige) i PC (solar, silver solar, greensolar, bluesolar, transparent blue, transparent green, total transparent). Lamely jsou vhodné pro všechny typy bazénu, zejména však pro bazény nepravidelných tvarů, ovály a obdélníky se zaoblenými rohy

 

 

 

Lamely typ 630

Premiový TRI-EXTRUSION profil typ 630 s nosností 9,3 kg/m2. Profil má 3 velké samostatné UZAVŘENÉ komory, rozměr lamel je 63 x 15 mm. Povrch lamel je opatřen dodatečnou vrstvou, která zvyšuje jejich odolnost proti povětrnostním vlivům a prodlužuje jejich životnost. Lamely mají  speciální bezpečnostní zámek, který zabraňuje průhybu lamel směrem do vody při lokálním zatížení. Zámek je také konstruován tak aby v něm byla omezena tvorba řas. Materiál lamel je chráněn UV stabilizátorem. Dodáván v provedení PCTR (solar, silver solar)

Lamely typ 660

Premiový LONGLIFE TRI-EXTRUSION profil typ 660 s nosností 11,2 kg/m2. Profil má 4 velké samostatné UZAVŘENÉ komory, rozměr lamel je 66,7 x 16,2 mm. Povrch lamel je opatřen dodatečnou vrstvou, která zvyšuje jejich odolnost proti povětrnostním vlivům a prodlužuje jejich životnost. Lamely mají  speciální dvojitý bezpečnostní zámek, který zabraňuje průhybu lamel směrem do vody při lokálním zatížení.  Materiál lamel je chráněn UV stabilizátorem. Dodáván v provedení PCTR (solar, silver solar, solar caribic green, total transparnt a transparent blue)

Transparentní lamely (transparent blue a total transparent) mají protiřasový zámek, který je neprůhledný, aby nedocházelo k pronikání světla a zabránilo se tím vzniku. Tyto lamely mají vyšší solární efekt. Vzduch se zahřívá v dutém prostoru profilu. Toto teplo pak ohřívá vodu v bazénu – jakýsi skleníkový efekt. Výsledky testů v létě ukázaly, že výkon byl o 30 až + 40% vyšší než standardní solární lamely.
Díky průhledným solárním lamelám si lidé mohou užívat světla v bazénu. Solární transparentní lamely dodávají modernější nádech a dotvářejí design bazénu.

 

Lamely typ 830

 
 

 

Masívní profil typ 830 s nosností 12,5 kg/m2. Profil má 4 velké samostatné UZAVŘENÉ komory, rozměr lamel je 83 x 16 mm.  Materiál lamel je chráněn UV stabilizátorem. Dodáván v provedení PC (solar, transparent blue) a PVC (white, grey). Hlavní výhody jsou následující:

 

  • Tyto revoluční ANTI ALGAE polykarbonátové solární lamely mají patentovaný zámek, který zabraňuje tvorbě řas. Princip spočívá v tom, že v horní části zámku je černá, aby žádné světlo nemohlo proniknout na protikus zámku párového profilu. Řasy rostou pouze ze světla a tepla, a pokud jeden z těchto dvou prvků schází, zabrání to tvorbě řas. U tradičních PVC nebo polykarbonátových solárních lamel řasy mohou růst snadno v zámcích.
  • Tyto lamely mají účinnost, která je o 25% vyšší než klasické solární lamely, lépe izolují a teplo generuje i 4 komora.
  • Zámek lamel umožňuje ohyb pouze v jednom směru. To samozřejmě zvyšuje nosnost profilu a poskytuje mnohem větší ochranu před utonutím. Lamely jsou dodávány v tloušťce 16 mm a šířce 83 mm. Tyto lamely nabízejí – díky své velikosti a čtyřem komorám naplněných vzduchem – mnohem větší nosnost než lamel klasické, které mají rozměr 14/60 mm a pouze 3 komory naplněné vzduchem.

 asas.jpg

  Kompletní fotogalerie zde

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.