Fulltextové vyhledávání

Česky English Deutsch

Lamelové zakrytí bazénu

 

Untitled 7[2].jpg

 

V SOUČASNÉ DOBĚ JE DODÁVKA LAMELOVÝCH ZAKRYTÍ POZASTAVENA.

české automatické bazénové rolety na zakázku

  • Hlavním stavebním prvkem bazénových rolet je lamela. Konstrukce lamel je uzavřená multi komora, která pluje na vodní hladině. Je vyrobena z PVC nebo polykarbonátu. Tyto lamely, doplněny navíjecím systémem a řídící elektronikou, pak tvoří zakrytí, které je vhodné pro vnitřní i venkovní bazény.
  • Samotné umístění systému je možné pod hladinu nebo nad hladinu. Se správným konstrukčním řešením může být lamelový návin umístěn tak, aby vzhledově nenarušoval okolí.
  • Všechny díly jsou z masivní nerezi nebo hliníku, následně speciálně ošetřeny pro zvýšení odolnosti v daném prostředí. Výsledkem je stabilní produkt, který má, při správném zacházení, dlouholetou životnost.
  • Řídící jednotka (elektronika) je nabízena ve dvou variantách, každá z nich je standardně vybavena třítlačítkovým spínačem a dálkovým ovládáním. Správnou volbu právě pro vás vám navrhneme a vysvětlíme.
  • V nabídce máme i ekonomicky méně náročné manuální řešení vhodné pro menší bazény.

 

  

 

Ke stažení: 

logo_pdf.jpgProspekt - lamelové zakrytí.pdf

 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.