Snížili jsme ceny všech sériově vyráběných plastových výrobků o 10%
Česky English Deutsch

Čerpací jímky

checkmarkl 3.jpgNízká hmotnost

checkmarkl 3.jpgJednoduchá montáž

checkmarkl 3.jpgMinimalizace stavebních prací při osazení                                                      

checkmarkl 3.jpgKonstrukce v samonosném provedení

checkmarkl 3.jpgNení nutné obetonovávat

checkmarkl 3.jpgOdolnost vůči agresivním látkám

checkmarkl 3.jpgVysoká životnost

checkmarkl 3.jpg100% vodotěsnost

checkmarkl 3.jpgCertifikovaný systém řízení kvality dle ISO 9001 (TÜV NORD)  

 

SCHÉMA

čerpací jímky

 


POUŽITÍ
Pro čerpání odpadních a jiných vod např. u rodinných domů a menších provozoven.

POPIS
Čerpací jímka  se skládá z jednoho kompaktního celoplastového kontejneru z polypropylenu. Čerpací jímka je zakryta pochůzným plastovým víkem. Víko v žádném případě nesmí být vystaveno přejezdu vozidel. Čerpací jímka je standardně osazena jedním nátokem a jedním odtokem. Rozměr a pozici potrubí lze upravit dle požadavku zákazníka.  Uvnitř čerpací jímky je umístěno čerpadlo s plovákem, volitelně také vodící zařízení, trubkové rozvody, zpětná klapka a ventil. Dále je možné také instalovat havarijní plovák se signalizací poruchy čerpadla včetně elektrického rozvaděče.

OSAZENÍ
Čerpací jímka se osazuje pod terén. Tomu je přizpůsobena její  konstrukce, která je navržena jako samonosná, a proto ji lze v místech bez vysoké hladiny spodní vody osadit pouze na předem připravenou základovou betonovou desku s rovinností 5mm/2m a obsypat štěrkopískem. V případě výskytu spodní vody doporučujeme jímku obetonovat minimálně do výšky hladiny spodní vody a stěny čerpací jímky použít jako ztracené bednění.

ZPROVOZNĚNÍ
Po zabudování a propojení jímky na nátkové a odtokové potrubí se připojí čerpadlo (nebo rozvaděč) na přívod elektrické energie.  Výrobce zajišťuje záruční a pozáruční servis.

 

CENY
Ceny setů obsahují samonosnou čerpací jímku s pochůzným víkem, rozvody, kalové čerpadlo 230V s plovákem a dopravní výškou  9,5 m. Jímky není nutné obetonovávat.

 

Ke stažení:

logo_pdf.jpgCeník a prospekt.pdf
logo_pdf.jpgCertifikát a prohlášení o shodě - čerpací jímky.pdf - na vyžádání
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.