Snížili jsme ceny všech sériově vyráběných plastových výrobků o 10%
Česky English Deutsch

Bazénové zastřešení jako chytré prodloužení koupací sezony

Mít na zahradě vlastní koupání je skvělá záležitost, ovšem využívat bazén jen pár měsíců v roce je škoda. S naším bazénovým zastřešením si dobu užívání bazénu výrazně prodloužíte. Zastřešení bazénu je také výborné řešení jako ochrana před znečišťováním. Nálety prachu, pylu, listí a hmyzu už nebudete muset řešit. Užívejte si koupání v bazénu co nejdelší dobu, eliminujte čas strávený čištěním bazénu na minimum a dopřejte si absolutní soukromí s naším bazénovým zastřešením.

Nyní jednokolejnicové provedení bez příplatku!

Jaké jsou výhody bazénového zastřešení?

  • Zastřešením bazénu si výrazně prodloužíte koupací sezonu.
  • Jednodušší údržba, bazén je krytý před nálety pylu, prachu, listí a hmyzu.
  • Zastřešením bazénu získáte větší soukromí.
  • Bezpečnost především – děti, psi, kočky a jiná zvířata jsou díky uzamykatelným dveřím v bezpečí.
  • Lze vybírat z několika variant, včetně bočních či čelních dveří.

Údržba a životnost zastřešení bazénu

Zastřešení bazénu je dlouhodobá investice, mimo výše vyjmenované výhody Vám ale také ušetří peníze. Kulminované teplo se totiž drží uvnitř. Díky kvalitě používaných materiálů roste životnost, proto se ze zastřešení bazénu stala dvou až tří generační záležitost. Co se týká opotřebování mechanických částí zastřešení, setkáváme se s občasnou výměnou pojezdových koleček. Nicméně použitá ložiska v pojezdech jsou samomazná, tudíž je údržba opravdu minimální. Spíše se jedná o estetické úpravy, jako je omývání boků mýdlovou vodou, například před koupací sezonou.

Jaká je záruka bazénového zastřešení?

Na konstrukci poskytujeme standardní dobu záruky tři roky, dvouletou záruku pak dostanete na mechanické příslušenství (pojezdová kolečka atd.). Co se týká samotného polykarbonátového „těla“ zastřešení, na něj je záruka nejdelší, a to pět let.

 strecha 1.jpg

Fotogalerie

Ke stažení:

logo_pdf.jpgCeník zastřešení.pdf

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.