Snížili jsme ceny všech sériově vyráběných plastových výrobků o 10%
Česky English Deutsch

Solární absorbér

 

Prodej - Montáž

Představujeme Vám jeden z nejlevnějších a nejkvalitnějších systémů ohřevu vody, který si snadno nainstalujete sami a může být připojen ke každému bazénu

Tento systém lze rovněž použít pro ohřev užitkové vody ve vaší domácnosti. Zkušební tlak solárního absorbéru je 5 bar.

Absorbér je vyroben z černého plastu s ÚV filtrem, který se vyznačuje dlouhou životností a minimální údržbou. Vysoké účinnosti je dosaženo oválnými kanálky (což oproti dřívější technologii umožňuje větší výkon), hladkým povrchem a rychlým odvodem ohřáté vody. Plošný absorbér ztrácí při větru minimum tepla a tím má malý vychlazovací efekt. Případné poškození lze jednoduše opravit.

Pro ohřev vody připadá na 1 m2 plochy bazénu přibližně 0,5 m2 plochy absorbéru. Tento systém Vám prodlouží koupací sezónu od dubna do října.

Základní rozměr solárního absorbéru je 120cm x 305cm x 0,58cm (3,66m2). Na objednávku dodáme i jiné rozměry. Celý systém je možno zakoupit jako stavebnici pro svépomocné připojení, ale zájemcům provedeme montáž.

Solární absorbér je možno po dohodě zaslat poštou na dobírku.

Velmi kvalitní – cena 5.100,- Kč bez DPH.

 

Solární absorbér

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ke stažení:

logo_pdf.jpgSolární absorbér.pdf

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.