Snížili jsme ceny všech sériově vyráběných plastových výrobků o 10%
Česky English Deutsch

Plastové bazény - venkovní a vnitřní

322490837_481491067512174_8924176897225769288_n.jpg

Ceny jsou uvedeny bez DPH 15% nebo 21%.

 

OD PLÁNOVÁNÍ BAZÉNU A TECHNOLOGIE AŽ PO REALIZACI JSME VÁM NABLÍZKU S RADAMI.

Vy se ujmete stavebních prací, my provedeme montáž bazénu a zprovoznění. Poskytujeme také následný servis. Před zimou Vám bazén „zazimujeme“ a na jaře Váš bazén připravíme na koupací sezónu. 

JSME ODBORNÍCI NA ZAPUŠTĚNÉ BAZÉNY A BAZÉNOVÉ ZASTŘEŠENÍ

Pokud začnete přemýšlet o zapuštěném bazénu, měli byste si ujasnit pár věcí. Chcete bazén venkovní, nebo vnitřní? Chcete bazén se sladkou, nebo slanou vodou? Přejete si automatické hlídání stavu vody a hladiny PH? My Vám se vším poradíme a společně dáme dohromady všechny požadavky a naplánujeme bazén přesně podle Vašich představ a možností. Přímo na míru Vám také na zahradě postavíme posuvné polykarbonátové zastřešení bazénu. Zastřešujeme bazény oválné i kulaté.

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ ROZMĚR A TYP BAZÉNU?

Co se týká rozměru bazénu, obecně zastáváme názor, že nejmenší dobře využitelný rozměr je 6x3m. Pokud Vám finance a velikost okolního prostoru dovolí větší provedení, doporučujeme např. variantu 8x3,5 m. Díky výztužím bazén perfektně drží požadovaný tvar. Na každý plastový bazén poskytujeme záruku deset let. Životnost bazénů je ovšem až trojnásobně vyšší (odhadem 30 let).

JAKÉ MATERIÁLY POUŽÍVÁME NA ZASTŘEŠENÍ?

Materiál pro zastřešení bazénu vybíráme tak, aby nevyžadoval příliš velkou údržbu, byl odolný povětrnostním vlivům a vydržel řadu let. Jedná se o termické zasklení, 10 mm silný polykarbonát. Zastřešení vyrábíme z celohliníkové eloxované konstrukce s kolejemi, nově i v moderním antracitovém provedení. Zastřešení bazénu u nás můžete objednat klasické obloukové, nízké, nebo zastřešení s jednou šikmou stěnou. Pokud se rozhodnete svůj bazén zastřešit atypicky, budete muset počítat s vyššími pořizovacími náklady, jako je tomu u všech atypických řešení. Pro více informací o typech, rozměrech a cenách nás kontaktujte, nebo si rovnou prohlédněte ceník zastřešení.

 

bazen deti.jpg

 

Kvalitní plastové bazény za příznivé ceny

Nemáte rádi přeplněná koupaliště? Láká Vás vlastní koupání v zapuštěném bazénu na zahradě, nebo sníte o celoročně využitelném bazénu ve vnitřních prostorách? Navštivte naši prodejnu v Telči a sami se přesvědčte o výhodách oválného, obdélníkového či kruhového bazénu. Vezmeme Vás také přímo do výroby, kde krok za krokem uvidíte výrobu našich plastových skeletů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme maximálně individuálně. Naším cílem je hlavně Vaše spokojenost.

Jaké jsou výhody plastových bazénů?

  • Dlouhá životnost – standardně zhruba třicet let
  • Vysoká odolnost – díky kvalitnímu plastovému provedení
  • Snadná údržba – automatické hlídání kvality vody a PH
  • Rychlá instalace – plastový skelet usadíme do předpřipravené jámy
  • Možnost zhotovení různých tvarů – obdélníkové, kruhové, oválné i atypické

Výroba plastových bazénů a jejich životnost

Na výrobu bazénu používáme materiál firmy Röchlig a IMG Bohemia, který mimochodem prodávají i k uchování pitné vody. Tento materiál disponuje stálobarevností, odolností vůči UV záření a dlouhou životností. Polypropylenové desky horkovzdušně svařujeme, bazén po celém obvodu vyztužíme plastovými žebry a vnitřní stěny bazénu při přepravě opatřujeme krycí folií, abychom zabránili případnému poškrábání povrchu.

Přelivový žlab vs. skimmer

Skimmer je odtokový otvor umístěný těsně pod horním okrajem bazénu. Bazén tak může být zapuštěný až po horní okraj terénu a voda se z něho díky skimmeru nevylévá. Skimmer odvádí vodu do okruhu filtrace bazénu. Po přečištění filtrem je pomocí vtokových trysek voda vrácena zpět. Přelivový žlab naopak vodu pustí přes okraj bazénu. Vedle okraje je vytvořený otvor, který zakrývá mřížka. Voda přepadává do žlabu a dále je odváděna do vyrovnávací nádrže. Pak už je proces stejný jako u skimmerového provedení. Záleží jen na Vás, jakou variantu odtoku vody si vyberete.

Výběr barvy a umístění bazénu

Kromě již zmíněného tvaru a odvodu vody si můžete vybrat také barevné provedení vnitřních stěn bazénu. V nabídce máme několik druhů klasické modré, bílé, zelené až po extravagantní černé provedení. Každý plastový bazén může být jedinečný, záleží na Vás, jakou zvolíte pokládku kolem bazénu, nebo zda bazén zakomponujete do terasy.

Přípravy, aneb co je třeba udělat před osazením bazénu

Před samotným osazením bazénu musíte připravit terén. Práce to nejsou nikterak složité, ale nějaký čas Vám zaberou, zejména pak, pokud se do přípravy pustíte svépomocí. Kompletní stavební práce, které jsou potřeba udělat před osazením bazénu, naleznete na tomto odkazu, nebo nám nechte vzkaz s konkrétním dotazem a my se Vám co nejdříve ozveme.

Vybrat si můžete z různých tvarových provedení - tvary bazénů

 

Fotogalerie

Tel: 602404025


Ke stažení:


logo_pdf.jpgKatalog bazénů.pdf
logo_pdf.jpgStavební příprava bazénu.pdf
logo_pdf.jpgProvedení bazénových schodů.pdf

logo_pdf.jpgProvedení plastových lemů.pdf

UKÁZKA REALIZACÍ

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.