Česky English Deutsch

Plastové bazény - venkovní a vnitřní

322490837_481491067512174_8924176897225769288_n.jpg

Ceny jsou uvedeny bez DPH 15% nebo 21%.

Kvalitní plastové bazény za příznivé ceny

Nesnášíte trávení léta na přeplněném koupališti? Láká Vás vlastní koupání v zapuštěném bazénu na zahradě, nebo sníte o celoročně využitelném bazénu ve vnitřních prostorách? Navštivte naši prodejnu v Telči a sami se přesvědčte o výhodách oválného, obdélníkového či kruhového bazénu. Vezmeme Vás také přímo do výroby, kde krok za krokem uvidíte výrobu našich plastových skeletů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme maximálně individuálně. Naším cílem je hlavně Vaše spokojenost.

Jaké jsou výhody plastových bazénů?

  • Dlouhá životnost – standardně zhruba třicet let
  • Vysoká odolnost – díky kvalitnímu plastovému provedení
  • Snadná údržba – automatické hlídání kvality vody a PH
  • Rychlá instalace – plastový skelet usadíme do předpřipravené jámy
  • Možnost zhotovení různých tvarů – obdélníkové, kruhové, oválné i atypické

Výroba plastových bazénů a jejich životnost

Na výrobu bazénu používáme materiál firmy Röchlig a IMG Bohemia, který mimochodem prodávají i k uchování pitné vody. Tento materiál disponuje stálobarevností, odolností vůči UV záření a dlouhou životností. Polypropylenové desky horkovzdušně svařujeme, bazén po celém obvodu vyztužíme plastovými žebry a vnitřní stěny bazénu při přepravě opatřujeme krycí folií, abychom zabránili případnému poškrábání povrchu.

Přelivový žlab vs. skimmer

Skimmer je odtokový otvor umístěný asi deset centimetrů pod horním okrajem bazénu. Bazén tak může být zapuštěný až po horní okraj terénu a voda se z něho díky skimmeru nevylévá. Skimmer odvádí vodu do okruhu filtrace bazénu. Po přečištění filtrem je pomocí vtokových trysek voda vrácena zpět. Přelivový žlab naopak vodu pustí přes okraj bazénu. Vedle okraje je vytvořený otvor, který zakrývá mřížka. Voda přepadává do žlabu a dále je odváděna do vyrovnávací nádrže. Pak už je proces stejný jako u skimmerového provedení. Záleží jen na Vás, jakou variantu odtoku vody si vyberete.

Výběr barvy a umístění bazénu

Kromě již zmíněného tvaru a odvodu vody si můžete vybrat také barevné provedení vnitřních stěn bazénu. V nabídce máme několik druhů klasické modré, bílé, zelené až po extravagantní černé provedení. Každý plastový bazén může být jedinečný, záleží na Vás, jakou zvolíte pokládku kolem bazénu, nebo zda bazén zakomponujete do terasy.

Přípravy, aneb co je třeba udělat před osazením bazénu

Před samotným osazením bazénu musíte připravit terén. Práce to nejsou nikterak složité, ale nějaký čas Vám zaberou, zejména pak, pokud se do přípravy pustíte svépomocí. Kompletní stavební práce, které jsou potřeba udělat před osazením bazénu, naleznete na tomto odkazu, nebo nám nechte vzkaz s konkrétním dotazem a my se Vám co nejdříve ozveme.

Vybrat si můžete z různých tvarových provedení

obdelnik.jpg
Obdélníkové bazény

oval b.jpg
Oválné bazény

kruh.jpg
Kruhové bazény

atypicke.jpg
Atypické bazény

 

Tel: 602404025


Ke stažení:


logo_pdf.jpgKatalog bazénů.pdf
logo_pdf.jpgStavební příprava bazénu.pdf
logo_pdf.jpgProvedení bazénových schodů.pdf

logo_pdf.jpgProvedení plastových lemů.pdf

UKÁZKA REALIZACÍ

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.