Snížili jsme ceny všech sériově vyráběných plastových výrobků o 10%
Česky English Deutsch

Vodoměrné šachty

  • Jednoduchá montáž

  • Nízká hmotnost

  • Není nutné obetonovávat

  • 100% vodotěsnost

  • Minimalizace stavebních prací při osazení

  • Konstrukce v samonosném provedení

  • Dlouhá  životnost
Vodoměrné šachty

POUŽITÍ:
Vodoměrné šachty jsou šachty slouží pro podzemní vodovodní potrubí a slouží k usazení vodoměru a příslušných armatur na vodovodní přípojce tak, aby byly snadno přístupné. Vodoměrné šachty jsou vyroběny z polypropylenu a jsou vyztuženy proti tlaku okolního terénu. Vodoměrné šachty jsou standardně osazeny vstupem Ø600mm s pokopem, plastovými stupadly a dvěmi průchodkami pro vstup a výstup vodovodní přípojky. Rozměr, počet a umístění průchodek lze upravit dle požadavku.
POPIS:
VODOMĚRNÉ ŠACHTY  se skládají z jednoho kompaktního celoplastového kontejneru z polypropylenu. Jsou standardně osazeny vstupem Ø600mm s pokopem, plastovými stupadly a dvěmi průchodkami pro vstup a výstup vodovodní přípojky (v ceně šachty jsou započítány 2 průchodky DN50). Rozměr, počet a umístění průchodek lze upravit dle požadavku. Za příplatek lze rovněž osadit hranatý uzamykatelný poklop o rozměru 500 x 500mm.
OSAZENÍ:
VODOMĚRNÉ ŠACHTY se zpravidla osazují pod terén. Tomu je přizpůsobena také jejich konstrukce, která je navržena jako samonosná, a proto ji lze v místech bez vysoké hladiny spodní vody osadit pouze na předem připravenou základovou betonovou desku s rovinností 5mm/2m a obsypat. Obsyp je prováděn rovnoměrně štěrkopískem tak, aby nedošlo k posunutí šachty. V případě výskytu spodní vody doporučujeme VODOMĚRNOU ŠACHTU obetonovat do výšky hladiny spodní vody a stěny použít jako ztracené bednění.

 

 logo_pdf.jpgCeník a prospekt - vodoměrné šachty.pdf

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.