Česky English Deutsch

BAZÉNY

322490837_481491067512174_8924176897225769288_n.jpg

Od plánování bazénu a technologie až po realizaci jsme Vám nablízku s radami.

Vy se ujmete stavebních prací, my provedeme montáž bazénu a zprovoznění. Poskytujeme také následný servis. Před zimou Vám bazén „zazimujeme“ a na jaře Váš bazén připravíme na koupací sezónu.

 

Jsme odborníci na zapuštěné bazény a bazénové zastřešení

Pokud začnete přemýšlet o zapuštěném bazénu, měli byste si ujasnit pár věcí. Chcete bazén venkovní, nebo vnitřní? Chcete bazén se sladkou, nebo slanou vodou? Přejete si automatické hlídání stavu vody a hladiny PH? My Vám se vším poradíme a společně dáme dohromady všechny požadavky a naplánujeme bazén přesně podle Vašich představ a možností. Přímo na míru Vám také na zahradě postavíme posuvné polykarbonátové zastřešení bazénu. Zastřešujeme bazény oválné i kulaté.

Jak vybrat správný rozměr a typ bazénu?

Co se týká rozměru bazénu, obecně zastáváme názor, že nejmenší dobře využitelný rozměr je 6x3m. Pokud Vám finance a velikost okolního prostoru dovolí větší provedení, doporučujeme např. variantu 8x3,5 m. Díky výztužím bazén perfektně drží požadovaný tvar. Na každý plastový bazén poskytujeme záruku deset let. Životnost bazénů je ovšem až trojnásobně vyšší (odhadem 30 let).

Jaké materiály používáme na zastřešení?

Materiál pro zastřešení bazénu vybíráme tak, aby nevyžadoval příliš velkou údržbu, byl odolný povětrnostním vlivům a vydržel řadu let. Jedná se o termické zasklení, 10 mm silný polykarbonát. Zastřešení vyrábíme z celohliníkové eloxované konstrukce s kolejemi, nově i v moderním antracitovém provedení. Zastřešení bazénu u nás můžete objednat klasické obloukové, nízké, nebo zastřešení s jednou šikmou stěnou. Pokud se rozhodnete svůj bazén zastřešit atypicky, budete muset počítat s vyššími pořizovacími náklady, jako je tomu u všech atypických řešení. Pro více informací o typech, rozměrech a cenách nás kontaktujte, nebo si rovnou prohlédněte ceník zastřešení.

 

Fotogalerie

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.