vstoupit do eshopu
infolinka: 567 563 781

RELAXACE U VÁS DOMA

Bazény „šité na míru“ s 10-ti letou zárukou.

VRACÍME PŘÍRODĚ VODU ČISTOU

Čistírny odpadních vod s účinností až 98,4%

RELAXACE U VÁS DOMA

Bazény „šité na míru“ s 10-ti letou zárukou.

NÁDRŽE A JÍMKY

Na vodu pitnou, dešťovou i odpadní.

Vyhledat v textu

Česky English Deutsch

O nás

BAZÉNY A WELLNESS ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH VOD NÁDRŽE A ŠACHTYů OSTANÍ VÝROBKY


Aktuality


12led
! ZIMNÍ SLEVY 10% !
Zimní sleva 10% na všechny plastové výrobky ve standardním provedení. Sleva platí při objednání od 15.1.2017. Odběr možný ihned, nebo na jaře 2017.
14pro
Připravujeme nový web
Vážení zákazníci, omluvte dočasnou nepřehlednost www stránek. Právě pracujeme na redesignu a nastavení pro mobilní zařízeni.

proč vybrat nás

1. 25 LET PRAXE V OBORU

Firma EKOPLAST TELČ s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s výrobou plastových výrobků již od roku 1992.

 

3. VYSOKÁ KVALITA VÝROBY

Jsme držitelem certifikátu systému kvality ISO 9001. Naše výrobky jsou prověřeny dlouholetým užíváním zákazníků z celé Evropy.

 

2. ZKUŠENÝ PERSONÁL

Náš kvalifikovaný technický, výrobní, montážní a servisní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky a následného zajištění servisu.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

K jednotlivým zakázkám přistupujeme individuálně a technická řešení přizpůsobujeme přáním a požadavkům našich zákazníků. 


Co o nás říkají naši zákazníci

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za ochotu, podrobné informace a odborné poradenství ohledně výběru bazénu a jeho vybavení. Velice nám to usnadnilo rozhodování! Bazén od firmy Ekoplast mohu všem jedině doporučit, jsme velice spokojeni.
Marie Opočenská, Jihlava

20.11.2016

Dovolte, abych vaší společnosti poděkoval za výbornou spolupráci při realizaci připojení našeho objektu ke kanalizaci v Budišově u Třebíče. Velmi si vážíme profesionality, odbornosti a perfektního osobního jednání!
Oldřich Lempera, Budišov.

14.12.2016

 

 


referenční galerie

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI

Firma EKOPLAST TELČ vznikla v roce 1992 jako samostatný podnikatelský subjekt. Jedná se o výrobní a dodavatelskou firmu, která se specializuje na výrobu a dodávku zařízení z plastických hmot.

Hlavní podnikatelský záměr je postaven na základech výroby spolehlivých výrobků a uzlů technologických zařízení, které odpovídají současnému stavu vědy a techniky. Firma v rámci inženýrské, projekční činnosti a vědeckotechnického rozvoje spolupracuje se špičkovými odborníky a institucemi.

Sortiment výrobků vychází z potřeby řešení dané problematiky a vychází z naší filozofie „výrobky přizpůsobit v maximální míře potřebám a požadavkům zákazníků - šijeme na míru“ 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

 
TOPlist