vstoupit do eshopu
infolinka: 567 563 781

Vyhledat v textu

Česky English Deutsch

Plastové bazény - venkovní a vnitřní

 

10 důvodů proč zvolit naše bazény

  • Na skelet našich bazénů poskytujeme záruku 10 let !
  • Bazény jsou vyrobeny z polypropylenu s UV stabilizátorem
  • Bazény vzhledem ke své konstrukci vynikají vysokou mechanickou odolností
  • Pouze 1 svár na stěně bazénu (za schody).
  • Příslušenství k bazénům dodáváme dle přání zákazníka (filtry,  schody, protiproud, slaná voda, UV lampy, vysavače, osvětlení, plovoucí plachty s navíjecím zařízením, atd)
  • Bazény převážíme do 10 metrů délky a 4,4 metrů šířky v celku a větší bazény vyrábíme na místě
  • Ve spolupráci s vámi vám navrhneme libovolný atypický tvar bazénu
  • Kompletní dodávky včetně zabudování, zastřešení a slunečních kolektorů.
  • Jsme certifikovaný výrobce dle ISO 9001.
  • Bazény vyrábíme již 25 let.

 

Vybrat si můžete ze 4 tvarových provedení

Bazény oválné

Oválné bazény

Obdélníkové bazény

Obdélníkové bazény

Kruhové bazény

Kruhové bazény

Bazén ve tvaru ledviny

Atypické bazény

 Virtuální prohlídka bazénu

 

Plastové bazény jsou ideálním řešením, pokud toužíte mít doma vlastní bazén, který má dlouhou životnost, skvěle vypadá a je za přijatelnou cenu. Naše kvalitní plastové bazény jistě splní všechna Vaše očekávání. Bazény lze osadit jako venkovní nebo vnitřní. Jsme certifikovaný výrobce dle evropských standardů řízení kvality ISO 9001.

Plastové bazény jsou vyráběny technologií horkovzdušného svařování  polypropylenových desek o síle 5 - 8 mm dle velikosti bazénu. Vnitřní stěny bazénu jsou vždy opatřeny ochrannou fólií, která se sundává až po instalaci bazénu u zákazníka aby nedošlo během přepravy a osazení bazénu k jejich poškození. Materiál od německé firmy Röechlig který používáme pro výrobu bazénů je certifikován dokonce i pro pitnou vodu a vyniká vysokou stálobarevností, odolností vůči UV záření a dlouhou životností. Bazén je po celém obvodu  vystužen plastovými žebry, které zaručují dlouhodobě stálý a pevný tvar bazénu. Bazény jsou vyráběny ve dvou variantách: se skimmerem a s přelivovým žlabem. 

Bazény se skimmerem
Bazény jsou zapuštěny do terénu až po horní okraj. Cca 10 cm pod horním okrajem bazénu se nachází odtokový otvor – skimmer.  Skimmerem je voda gravitačně odváděna do okruhu filtrace bazénu kde je přečištěna a pomocí vtokových trysek je vháněna zpět do bazénu. U skimmerových bazénů je možno volit z různých typů plastových lemů (ukončení horní hrany bazénu) nebo lemové dlažby. 

Bazény s přelivovým žlabem
Bazény jsou zapuštěny do terénu až po horní okraj.  Vedle horní hrany plastového bazénu je vytvořen žlab zakrytý mřížkou. Voda přetéká přes vrchní hranu bazénu do přelivového žlabu odkud je gravitačně odváděna do vyrovnávací nádrže. Poté již probíhá klasická filtrace jako u skimmerových bazénů a voda je následně pomocí vtokových trysek vháněna zpět do bazénu. Výhodou tohoto systému je skutečnost, že v bazénu je vždy tolik vody, jaká je jeho hloubka. Netvoří se zde vlny, protože se nemají o co odrazit, což velmi výrazně zpříjemňuje plavání. Plavající má hlavu nad terénem, což vzbuzuje pocit většího prostoru. Nezanedbatelnou výhodou je i to, že znečištění, které se drží na hladině je odváděno přelivovým žlabem, tudíž na stěnách bazénu neulpívají nečistoty. Okolo bazénu s přelivových žlabem je možné osadit bazénovou dlažbu.

 

Nabídka barevných provedení

 

 

 


KATALOG - BAZÉNY.PDF

Provedení plastových lemů.pdf
Stavební příprava.pdf
Zazimováni bazénu.pdf
Ceník bazénového příslušenství.pdf

 Fotogalerie
Bazénové příslušenství
Bazénová dlažba
Bazénové zastřešení

TOPlist